Vesti PyeongChang 2018 - Uživo prenosi na Eurosportu

PyeongChang 2018 - Uživo prenosi na Eurosportu

PyeongChang, KOR | 08.02.2018. | eurosport.rs
olimpic flag 800x486 es

XXIII Zimske olimpijske igre održaće se u Južnoj Koreji, od 8. do 25. februara. Pjongčang je izabran već u prvom krugu glasanja, a u konkurenciji su još bili Anesi (Francuska) i Minhen (Nemačka). Nakon Saporoa (1972) i Nagana (1998), tek treći put će se u Aziji održati Zimske olimpijske igre.

Eurosport će intenzivno pratiti kompletne XXIII Zimske olimpijske igre u Pjongčangu, pored direktnih prenosa svih takmičenja, ljubitelji zimskih sportova će biti u prilici da svakodnevno u emisiji “Olimpik ekstra”, koja se premijerno emituje u 15:30, pogledaju pregled svih takmičenja koja su održana tog dana. Eurosport Plejer će direktno prenositi svaki sekund svih takmičenja u Pjongčangu. Eurosport 2 će intenzivno pratiti hokej na ledu, u muškoj i ženskoj konkurenciji.

U Pjongčang će doputovati predstavnici 92 nacionalna olimpijska komiteta, koji će se boriti u 15 sportova na ukupno 102 takmičenja, što je rekordan broj. Po prvi put u istoriji podeliće se više od sto kompleta medalja, jer će na Igrama u Pjongčangu premijerno biti održana takmičenja u big er snoubordu, mešovitim karling parovima, brzom klizanju masovni start i mešovitom timskom alpskom skijanju.

Srpsku delegaciju u Južnoj Koreji predvodiće Nevena Ignjatović, koja će se sa Markom Vukićevićem i Markom Stevovićem boriti u alpskim disciplinama, dok će se Damir Rašić nadmetati u skijaškom trčanju. Nevena Ignjatoviće će nositi i zastavu Srbije na ceremoniji otvaranja, koja je zakazana za 8. februar.

Eurosport 2 će intenzivno pratiti hokej na ledu, u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Program Eurosporta 1:

7. februar 2018
01:00 KARLING - Grupna faza mešoviti parovi: Kanada - Norveška (prenos)

8. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Spust muškarci trening (prenos)
12:00 SKI SKOKOVI: VS-106 probna runda muškarci (prenos)
13:15 SKI SKOKOVI: VS-106 kvalifikacije muškarci (prenos)
14:30 KARLING - Grupna faza mešoviti parovi: Finska - Švajcarska (snimak )
20:00 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
02:00 UMETNIČKO KLIZANJE: Kratak program muški timovi (prenos)

9. februar 2018
03:00 UMETNIČKO KLIZANJE: Kratak program muški timovi (prenos)
03:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Kratak program timsko parovi (prenos)
05:30 KARLING - Grupna faza mešoviti parovi: Švajcarska - Norveška (prenos)
08:15 FRISTAJL SKIJANJE: Moguls kvalifikacije muškarci (snimak )
11:45 OLIMPIJSKE IGRE: Ceremonija otvaranja (prenos)
20:00 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
01:40 SNOUBORD: Sloupstajl kvalifikacije muškarci (prenos)

10. februar 2018
03:00 SNOUBORD: Sloupstajl kvalifikacije muškarci (prenos)
03:30 ALPSKO SKIJANJE: Spust muškarci trening (prenos)
05:00 SNOUBORD: Sloupstajl kvalifikacije muškarci (prenos)
08:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
08:05 SKIJAŠKO TRČANJE: Skiatlon žene (prenos)
10:55 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:00 SANKANJE: Trka 1 muškarci (prenos)
12:05 BIATLON: Sprint 7.5km žene (prenos)
13:25 BRZO KLIZANJE - KRATKE STAZE: 1500m finale muškarci (prenos)
13:40 SKI SKOKOVI: VS-106 finale muškarci (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 SNOUBORD: Sloupstajl finale muškarci (prenos)

11. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Spust muškarci (prenos)
04:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Kratak program ženski timovi (prenos)
05:15 UMETNIČKO KLIZANJE: Ples na ledu kratak program timovi (snimak )
05:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Slobodan program timsko parovi N (prenos)
06:30 SNOUBORD: Sloupstajl finale muškarci (snimak )
07:15 SKIJAŠKO TRČANJE: Skiatlon muškarci (prenos)
09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
09:05 BRZO KLIZANJE: 5000m muškarci (prenos)
12:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
12:05 BIATLON: Sprint 10km muškarci (prenos)
13:45 SANKANJE: Trka 4 muškarci (prenos)
14:50 FRISTAJL SKIJANJE: Moguls finale žene (snimak )
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom žene 1.trka (prenos)

12. februar 2018
03:00 SNOUBORD: Sloupstajl finale žene (prenos)
03:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Slobodan program ženski timovi (prenos)
04:15 UMETNIČKO KLIZANJE: Ples na ledu slobodan program timski (prenos)
05:45 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom žene 2.trka (prenos)
07:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:00 BIATLON: Potera 10km žene (prenos)
11:45 SANKANJE: Trka 1 žene (prenos)
12:50 BIATLON: Potera 12.5km muškarci (prenos)
13:40 BRZO KLIZANJE: 1500m žene (prenos)
14:10 FRISTAJL SKIJANJE: Moguls finale muškarci (prenos)
14:25 BRZO KLIZANJE: 1500m žene (prenos)
15:00 SKI SKOKOVI: VS-106 žene (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 SNOUBORD: Halfpajp finale žene (prenos)

13. februar 2018
03:00 SNOUBORD: Halfpajp finale žene (prenos)
03:30 ALPSKO SKIJANJE: Kombinacija - spust muškarci (prenos)
05:00 SNOUBORD: Halfpajp kvalifikacije muškarci (prenos)
07:00 ALPSKO SKIJANJE: Kombinacija - slalom muškarci (prenos)
08:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
09:30 SKIJAŠKO TRČANJE: Sprint klasik (prenos)
10:45 BRZO KLIZANJE - KRATKE STAZE: 1/4F 500m žene (prenos)
11:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:30 SANKANJE: Trka 3 žene (prenos)
12:00 SKIJAŠKO TRČANJE: Sprint klasik (prenos)
13:45 BRZO KLIZANJE - KRATKE STAZE: 500m finale žene (snimak )
14:45 SANKANJE: Trka 4 žene (snimak )
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 ALPSKO SKIJANJE: Slalom žene 1.trka (prenos)

14. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Slalom žene 1.trka (prenos)
03:15 SNOUBORD: Halfpajp finale muškarci (prenos)
04:00 UMETNIČKO KLIZANJE: Kratak program parovi (prenos)
05:40 ALPSKO SKIJANJE: Slalom žene 2.trka (prenos)
06:45 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-106 finale muškarci (prenos)
07:50 KARLING - Grupna faza žene: Danska - Švedska (prenos)
09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
09:30 NORDIJSKA KOMBINACIJA: 10km muškarci (prenos)
10:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
10:45 BRZO KLIZANJE: 1000m žene (prenos)
12:15 BIATLON: Pojedinačno 15km žene (prenos)
13:45 SANKANJE: Trka 2 parovi (snimak )
14:15 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: SAD - Slovenija (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 SKELETON: Trka 1 muškarci (prenos)

15. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Super-G muškarci (prenos)
04:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Parovi slobodan program (prenos)
05:30 SNOUBORD: Snoubord kros finale muškarci (prenos)
06:45 SKELETON: Trka 2 muškarci (snimak )
07:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
07:20 SKIJAŠKO TRČANJE: 10km slobodno žene (prenos)
10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:45 BIATLON: Pojedinačno 20km muškarci (prenos)
13:45 SANKANJE: Timska štafeta (prenos)
14:30 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: Češka Republika - Južna Koreja (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:30 SKELETON: Trka 3 muškarci (prenos)

16. februar 2018
03:00 SKELETON: Trka 4 muškarci (prenos)
04:05 SNOUBORD: Snoubord kros finale žene (prenos)
05:00 UMETNIČKO KLIZANJE: Kratak program muškarci (prenos)
06:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
06:45 SKIJAŠKO TRČANJE: 15km slobodno muškarci (prenos)
10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:45 BRZO KLIZANJE: 5000m žene (prenos)
13:15 SKELETON: Trka 2 žene (prenos)
14:15 SKI SKOKOVI: VS-140 kvalifikacije muškarci (prenos)
14:45 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: Švedska - Nemačka (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 FRISTAJL SKIJANJE: Sloupstajl kvalifikacije žene (prenos)

17. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Super-G žene (prenos)
04:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Muškarci slobodan program (prenos)
07:00 FRISTAJL SKIJANJE: Sloupstajl finale žene (snimak )
07:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
07:50 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: Kanada - Češka Republika (snimak )
08:30 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: Švajcarska - Južna Koreja (prenos)
10:30 SKIJAŠKO TRČANJE: 4x5km štafeta žene (prenos)
11:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
12:00 BIATLON: Masovni start 12.5km žene (prenos)
13:00 BRZO KLIZANJE - KRATKE STAZE: 1000m finale muškarci (prenos)
13:30 SKI SKOKOVI: VS-140 finale muškarci (prenos)
14:15 SKELETON: Trka 4 žene (prenos)
14:30 SKI SKOKOVI: VS-140 finale muškarci (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom muškarci 1.trka (prenos)

18. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom muškarci 1.trka (prenos)
03:15 FRISTAJL SKIJANJE: Sloupstajl kvalifikacije muškarci (prenos)
05:30 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom muškarci 2.trka (prenos)
07:00 SKIJAŠKO TRČANJE: 4x10km štafeta muškarci (prenos)
09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
09:15 FRISTAJL SKIJANJE: Sloupstajl finale muškarci (snimak )
11:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
12:00 BIATLON: Masovni start 15km muškarci (prenos)
13:00 BRZO KLIZANJE: 500m žene (prenos)
13:45 BOB: Dvosed muškarci 2.trka (prenos)
14:45 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: Kanada - Južna Koreja (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:30 SNOUBORD: Big er kvalifikacije žene (prenos)
02:15 FRISTAJL SKIJANJE: Women's Halfpipe Qualifying (prenos)

19. februar 2018
03:00 FRISTAJL SKIJANJE: Women's Halfpipe Qualifying (prenos)
03:20 SNOUBORD: Big er kvalifikacije žene (prenos)
04:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Ples na ledu kratak program (prenos)
06:00 KARLING - Grupna faza muškarci: Švedska - Švajcarska (prenos)
09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
12:15 BOB: Dvosed muškarci 3.trka (prenos)
13:00 BRZO KLIZANJE: 500m muškarci (prenos)
13:45 SKI SKOKOVI: VS-140 timsko muškarci (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
16:00 BOB: Dvosed muškarci 3.trka (snimak )
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
02:30 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp finale žene (prenos)

20. februar 2018
03:00 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp finale žene (prenos)
03:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Ples na ledu slobodan program (prenos)
05:30 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp kvalifikacije muškarci (prenos)
06:45 KARLING - Grupna faza žene: Kanada - Kina (prenos)
09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
09:45 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-140 finale muškarci (prenos)
10:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
10:45 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-140 finale muškarci (prenos)
12:00 BIATLON: Mešovita štafeta (prenos)
13:30 NORDIJSKA KOMBINACIJA: 10km muškarci (prenos)
14:30 HOKEJ NA LEDU: Plej-of muškarci: (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:15 SNOUBORD: Big er kvalifikacije muškarci (prenos)
02:30 ALPSKO SKIJANJE: Spust žene (prenos)

21. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Spust žene (prenos)
04:45 NOUBORD: Big er kvalifikacije muškarci (snimak )
05:15 FRISTAJL SKIJANJE: Ski kros finale muškarci (prenos)
06:45 KARLING - Grupna faza muškarci: Švedska - Norveška (prenos)
09:00 SKIJAŠKO TRČANJE: Kvalifikacije timski sprint (prenos)
10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:00 KIJAŠKO TRČANJE: Timski sprint slobodno (prenos)
12:00 BRZO KLIZANJE: Timska potera polufinale (prenos)
12:40 BOB: Žene 3.trka (prenos)
13:25 HOKEJ NA LEDU: Četvrtfinale muškarci: (prenos)
13:45 BRZO KLIZANJE: Timska potera finale (prenos)
14:25 BOB: Žene 4.trka (prenos)
14:45 HOKEJ NA LEDU: Četvrtfinale muškarci: (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:40 ALPSKO SKIJANJE: Slalom mupkarci 1.trka (prenos)

22. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Slalom mupkarci 1.trka (prenos)
03:30 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp finale muškarci (prenos)
04:45 NOUBORD: Paralel veleslalom kvalifikacije (prenos)
05:30 ALPSKO SKIJANJE: Slalom muškarci 2.trka (prenos)
06:45 HOKEJ NA LEDU: Meč za zlatnu medalju žene: (prenos)
08:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
08:15 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-140 timsko muškarci (prenos)
10:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:15 NORDIJSKA KOMBINACIJA: 4x5km štafeta muškarci (prenos)
12:15 BIATLON: Štafeta žene (prenos)
13:45 KARLING - Polufinale muškarci: (prenos)
15:00 BRZO KLIZANJE - KRATKE STAZE: 5000m štafeta finale muškarci (snimak )
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:15 SNOUBORD: Big er finale žene (prenos)

23. februar 2018
03:00 ALPSKO SKIJANJE: Kombinacija - spust žene (prenos)
04:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Žene slobodan program (prenos)
06:00 FRISTAJL SKIJANJE: Ski kros finale žene (prenos)
06:40 ALPSKO SKIJANJE: Kombinacija - slalom žene (prenos)
07:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
07:35 KARLING - Meč za bronzanu medalju muškarci: (prenos)
10:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
10:45 BRZO KLIZANJE: 1000m muškarci (prenos)
12:20 BIATLON: Štafeta muškarci (prenos)
13:45 KARLING - Polufinale žene: (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja
19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:15 BOB: Četvorosed muškarci 1.trka (prenos)
02:35 SNOUBORD: Big er finale muškarci (prenos)

24. februar 2018
03:00 SNOUBORD: Big er finale muškarci (prenos)
03:30 ALPSKO SKIJANJE: Team (prenos)
04:45 SNOUBORD: Paralel veleslalom finale (prenos)
05:15 BOB: Četvorosed muškarci 2.trka (snimak )
05:45 SKIJAŠKO TRČANJE: 50km klasik muškarci (prenos)
08:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
08:30 KARLING - Meč za zlatnu medalju muškarci: (prenos)
11:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti
11:45 BRZO KLIZANJE: Masovni start (prenos)
14:15 HOKEJ NA LEDU: Meč za bronzanu medalju muškarci: (prenos)
15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta
01:15 BOB: Četvorosed muškarci 3.trka (prenos)

25. februar 2018
03:00 BOB: Četvorosed muškarci 4.trka (prenos)
05:00 OKEJ NA LEDU: Meč za zlatnu medalju muškarci: (prenos)
07:45 SKIJAŠKO TRČANJE: 30km klasik žene (prenos)
08:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Gala egzibicija (snimak )
11:00 OLIMPIJSKE IGRE: Ceremonija zatvaranja (prenos)
14:00 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA
20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

Komentari

featureImg
Donji Taor - Valjevo

- GUMERABA karusel Board-sedežnica dužine 500m, kapaciteta 60 skijaša na sat. - Jedva 130km od Beograda, u prelepom planinskom ambijentu. - Skijanje na...

featureImg
Početci skijanja u Beogradu

Razvoj skijanja u Srbiji - Skijanje u Beogradu Iako danas deluje kao priča iz bajke, skijanje u Beogradu pre nekoliko decenija bila...

featureImg
Pisten-fit mit - 2006

Naslov: *Pisten-fit mit         Skigymnastik für jedes Gelände DVD* Autor:  *Markus Wasmeier* Izdavač:  BLV Godina izdanja:   2006 Jezik: nemački Format:  17 x 22 cm Broj strana: ...

featureImg
Ski 80 - Albumi sa slicicama "Figurine Panini"

Naslov:  Ski 80 Izdavač: Figurine Panini, Modena, Italija Godina izdanja: 1980 Jezik: italijanski, nemački, francuski Format:   Broj strana: 32 Povez: Meki Izvor: www.panini.it

featureImg
Fischer - Noviteti u opremi za turno skijanje za sezonu 2014/15

Kompanija Fischer ove 2014. godine proslavlja 90 godina od osnivanja davne 1924. U godini ovog jubileja proizvođač ski opreme Fischer se predstavlja...